Kdo jsme

POS4YOU je digitální platforma společnosti THIMM pack‘n‘display (THIMM Obaly, k.s.) a Global Marketing zaměřená na zviditelnění jedinečné, komplexní nabídky řešení a služeb pro prezentaci v místě prodeje. Služby zahrnují poradenství, kreativní návrh designu konstrukce i grafiky, výrobu, komplexní logistiku a distribuci, instorové marketingové služby, výzkum trhu a zákaznického chováni.

POS4YOU je nadšený tým profesionálů, konstruktérů, grafiků, poradců, kreativců, logistiků, marketérů, který slučuje široké know-how a kompetenci obou společností. 

THIMM pack’n’display

Thimm Logo Packndisplay

THIMM pack’n’display je jedním z největších výrobců na českém trhu již od roku 1994 a je součástí mezinárodní skupiny THIMM. Skupina THIMM je lídrem pro poskytování řešení pro balení a distribuci zboží. Portfolio řešení skupiny společností zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vlnité lepenky, kvalitní prodejní stojany (displeje), obalové systémy z materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Skupina THIMM si dává za cíl nabízet zákazníkům vždy to nejlepší řešení. Tato silná orientace na zákazníka je hnacím motorem inovační síly a průkopnického ducha společnosti. Rodinný podnik založený v roce 1949 zaměstnává v současné době více než 3 300 zaměstnanců v 21 závodech v Německu, Francii, České republice, Polsku a Rumunsku a v roce 2020 dosáhl ročního obratu přes 605 milionů eur.

Global Marketing

Logo Global Marketing

Global Marketing je rodinná firma založena v roce 1998. Patří mezi největší a nejstarší marketingové společnosti v České republice, prostřednictvím dceřinné společnosti Global Marketing SK s.r.o. poskytuje svoje služby více jak 10 let i na slovenském trhu. Zaměřuje se zejména na full service v oblasti retailu, jako je merchandising, POS aktivity, sběr a analýza dat, proximity marketing atd. Silnou stránkou je orientace na inovace, zejména v oblasti digitální in-store komunikace a s ní související vývoj softwaru.

Fotogalerie